Leírás
Tapasztald meg a luxust és a modern eleganciát a DOLCE & GABBANA DG4510 501/87 Black Dark Grey napszemüveg révén – kortalan stílus, prémium anyaghasználat és megbízhó védelem a szem számára együtt egyetlen tökéletes darabban.
Ez a modell a DOLCE & GABBANA márka egyik kiemelkedő darabja – egy női cat-eye napszemüveg, amely a hagyományos olasz divatgazdag stílust ötvözi a mai trendekkel. Fekete kerettel és sötét szürke lencsével érkezik, ami nemcsak kifinomult látványt nyújt, hanem bátran vállalható minden outfit-tel. Akár városi sétára, akár autós útra, akár napos szabadtéri programra – garantáltan erősíti a stílusodat.
Anyagvilága prémium: az igen tartós acetát elemektől az elemekkel szemben ellenálló fém részletekig minden összetevő a kompromisszummentes minőséget képviseli. A lencse poliamidból készült – ez az anyag könnyű, ütésálló és kiválóan alkalmazkodik a napsütés erősségéhez. A keret stabilan tartja a lencsét, hogy minden mozdulat közben biztos és kényelmes viseletet nyújtson.
UV-védelem az egyik legfontosabb tulajdonság: ez a modell teljes UV400 védelmet kínál, amely blokkolja az UV-A és UV-B sugarakat, védve a szemet a káros napsugárzástól. Emellett a sötét szürke lencse hozzájárul a fény erősségével szembeni komfortérzethez, megőrzi a természetes színárnyalatokat, nem torzítja a látottakat.
Forma és stílus szempontjából a cat-eye vonalvezetés kiemeli az arc kontúrjait, megnyitja és optikailag finoman megemeli a szemöldökív vonalát. A teljes keretes kialakítás – full rim – tartást ad, és az arcformára való illeszkedést teszi lehetővé. Az optikai specialisták tapasztalata alapján ez a típus jól áll ovális, szív- és négyszög alapú arcformához – különösen azoknak, akik kedvelik az élesebb, karakteres vonalakat.
Praktikum terén sincs kompromisszum: ez a napszemüveg ideális mindennapi használatra a könnyű kialakításának köszönhetően. Annak ellenére, hogy rendkívül elegáns, nem nehézkes; a kényelmes illesztés és az erős felépítés egyensúlyban tartja a komfortot. A lencse szilárdsága révén jó választás autóvezetéshez, kültéri sportokhoz vagy hosszabb napsütéses időszakokra.
Amikor stílust választasz, fontos a márka hitelessége is – ez a DG4510 modell az EssilorLuxottica gyártásában készült, ami a prémium szemüveggyártás egyik legelismertebb nevévé vált. Mindez garancia arra, hogy a részletek kidolgozása – a logó, a pántok minősége, a csavarok tartása – valóban prémium színvonalú legyen.
DOLCE & GABBANA DG4510 501/87 Black Dark Grey napszemüveg: ha olyan stílust keresel, amely kiemel, véd és hosszú távon is megbízható társ a napsütésben, ez a modell neked való. Luxus életérzés, UV-védelem, minőségi lencse- és keretanyag, kényelmes viselés – mindez egy prémium szemüvegben, amely olyan, mint egy divatstatement: nem csupán kiegészítő, hanem az önkifejezés része.
100% TERMÉKÁR VISSZAFIZETÉSI GARANCIA
Ingyenes szállítás 15 ezer ft felett
Eredeti tartozékaival